UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Скоро вибори: Поліція закликає не порушувати виборче законодавство

Поліція Хмельниччини попереджає про відповідальність за порушення виборчого законодавства

Скоро вибори: Поліція закликає не порушу…

На Хмельниччині уже зареєстровано 19 порушень виборчого законодавства, за двома з яких складені адміністративні протоколи, передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП.

Як зазначають в поліції, усі ці порушення пов’язані з розміщенням агітаційних матеріалів кандидатів у народні депутати без зазначення на них відповідних реквізитів. 

У зв‘язку з цим поліція Хмельницької області нагадує, що за порушення виборчих прав громадян України передбачена юридична відповідальність, сутність якої полягає у застосуванні до правопорушників (фізичних або юридичних осіб) передбачених законодавством санкцій, що забезпечуються силою державного впливу. За порушення виборчих конституційно-правових норм, закріплених у Конституції і законах України, чинним законодавством передбачена адміністративна, кримінальна, конституційна та інші види відповідальності.

Адміністративна відповідальність за порушення виборчих прав громадян України встановлена Кодексом України про адміністративні правопорушення, а кримінальна –  Кримінальним кодексом України. 

Якщо адміністративна відповідальність передбачає різного роду штрафи за правопорушення, то кримінальна відповідальність може сягати аж до позбавлення волі на тривалий термін.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook