ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Скандальну справу хмельницьких активістів-здирників повернули прокурору

Матеріали справи обвинувачення не конкретизувало претензій до Артура Кутея та Михайла Хабаля

Depo.
13 червня 2018 12:03
ФОТО: depo.ua

Обвинувальний акт стосовно так званих громадських активістів, повернули прокурору, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-секретаря Хмельницького міськрайонного суду Алли Плінської.

Чоловіків звинувачують у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.2 ст.189 КК України - вимагання, а саме в тому, що вимагали та одержали у представника одного із забудовників міста 10000 доларів США за нестворення ними перешкод у діяльності підприємства щодо здійснення будівництва баготоповерхового будинку.

Згідно ухвали суду, підставою повернення є не конкретизація формулювання обвинувачення кожному із фігурантів справи.

"До прикладу: в правовій кваліфікації вказано про наявність погроз, проте в обвинувальному акті відсутнє будь-яке описання чи посилання на погрози, висунення та оголошення таких погроз з боку обвинувачених; також вказано, що чоловіки неодноразово викликали працівників поліції на будівництво, чим створили перешкоди в забудові об'єктів та дані виклики порушили права та законні інтереси юридичної особи, однак в обвинувальному акті не вказано хто саме здійснював виклики, яким чином такі виклики створили перешкоди в забудові та яким чином порушили права юридичної особи," - розповідає Алла Плінська.

Нагадаємо, минулої осені суд обрав запобіжний захід для підозрюваних Артура Кутея та Михайла Хабаля у вимаганні $10 тис. "викупу" за невтручання у справи забудовників. А на початку вересня працівники прокуратури та СБУ Хмельниччини "на гарячому" упіймали громадських активістів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook