Сім крадіжок, вчинених одна за одною, привели хмельничанина до ув'язнення

Молодик крав усі речі, що мали хоч якусь цінність, у гаражах та житлових будинках

До чотирьох років позбавлення волі засуджено хмельничанина за серію крадіжок в місті та зберігання канабісу, повідомила Depo.Хмельницький речниця міськрайонного суду Алла Плінська.

"Суддею Хмельницького міськрайонного суду засуджено молодика 1992 року народження, неодноразово раніш судимого за майнові злочини, що обвинувачувався у вчиненні ряду злочинів: ст.185 ч.3 КК України, як таємне викрадення чужого майна - крадіжка, вчинене повторно, поєднане з проникненням у приміщення (за епізодами крадіжок майна потерпілих); ст.185 ч.3 КК України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка), вчинене повторно, поєднане з проникненням у житло (за епізодом крадіжки майна певного потерпілого); ст.309 ч.1 КК України, як незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту (за епізодом 09.2018 р.); ст.309 ч.2 КК України, як незаконне придбання та зберігання наркотичного засобу без мети збуту, вчинених повторно (за епізодом)," - перераховує вона.

Судом було встановлено, що обвинувачений протягом січня – березня 2018 року, перебуваючи в гаражних кооперативах міста, проникав в приміщення гаражів, звідки викрадав все цінне майно, як то: дорожні сумки, шини до автомобілів, акумуляторні батареї, болгарки. Ще по двох епізодах, а всього було таких епізодів 7сім чоловік проник на територію домогосподарств, звідки теж викрав усе цінне майно, зокрема: телевізор, тюнер, перфоратор, кабель та багато іншого майна.

Крім того, правоохоронцями було виявлено в обвинуваченого канабіс, який, з його слів, був ним знайденим та зберігав без мети збуту. В судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав вину. Тож суд призначив покарання у вигляді 4 років позбавлення волі та остаточно визначив покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі на підставі ч.4 ст.70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинення цього покарання покаранням, призначеним вироком Деражнянського районного суду Хмельницької області за травень 2019 року.

Запобіжний захід залишено до набрання чинності вироком суду попередній – тримання під вартою. Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький