ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Сільські люди не хочуть жити у Хмельницькому

Жодна сільська рада не виявила бажання об'єднатися із обласним центром
Depo.
9 липня 2015 18:14
ФОТО: depo.ua
Сільські люди не хочуть жити у Хмельницькому
Сільські люди не хочуть жити у Хмельницькому

Навколишні села відмовилися приєднуватись до Хмельницького. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua із посиланням на видання "Є".

За рішенням сесії міської ради від 27 травня, Хмельницький запропонував об'єднатися чотирьом сільським радам: Лісогринівецькій, Щумівецькій, Ружичанській, Шаровецькій. На громадському обговоренні вирішили також зініціювати об'єднання із Давидковецькою, Стуфчинецькою, Олешинською, Грузевицькою та Копистинською сільськими радами.

Однак, жодна із цих громад не захотіла приєднатися до обласного центру.
"Питання винесене на сесію міськради, яка відбудеться 15 липня, - цитує видання заступника міського голови Андрія Капуру. - На виконання вимог закону це рішення виноситься на розгляд сесії. Логічно, якщо депутати не приймуть рішення про об'єднання, бо цього не хочуть громади".

За словами чиновника, сільські громади проти об'єднання з містом, оскільки бояться зазіхань на земельні ділянки і додаткового оподаткування.

Та оскільки об'єднання має бути виключно добровільним, то на громади тиснути не будуть.

Є у відмові і свої мінуси. До прикладу, мешканці сіл не зможуть безкоштовно користуватись послугами міської лікарні, оскільки медична субвенція буде лише для міської громади. Те ж саме з іншими послугами.

Більше про реформу місцевого самоврядування на Хмельниччині читайте на khm.depo.ua