"Шумахерам" на замітку: На Хмельниччині вже є TruCAM і перший порушник (ФОТО)

На автодорозі М-12 Стрий - Знам'янка інспектори управління патрульної поліції розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM

TruCAM вже з'явився на дорозі Хмельницький - Волочиськ, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби патрульних.

Відсьогодні на автодорозі М-12 "Стрий - Знам'янка", на ділянці між 242-м та 300-м км інспектори управління патрульної поліції розпочали фіксувати швидкість автотранспорту за допомогою лазерного приладу TruCAM.

"Пристрій TruCam містить алгоритм шифрування AES, що робить неможливим втручання в роботу системи та будь-яке коригування даних, - розповідають патрульні. - Про використання пристрою, водіїв повідомлятимуть встановлені дорожні знаки, які попереджають кермувальників про те, що ведеться фото-, відеофіксація порушень Правил дорожнього руху."

У місцях фіксації порушень швидкісного режиму перебувають службові транспортні засоби з увімкненими маячками синього кольору. Згідно ч.1 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 255 гривень. Згідно ч.3 ст.122 КУпАП - перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год - тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень.

І перше перевищення, що зафіксували хмельницькі патрульні - до 122 км/год розігнався водій "Хундай". Його зупинили копи, тепер на порушника чекає штраф.

Нагадаємо, нові радари вже здерли з українських водіїв 4 млн штрафів. Із 8 жовтня 2018 року в місцях концентрації ДТП і на аварійно-небезпечних ділянках доріг міжнародного значення українська поліція почала використовувати пристрої вимірювання швидкості TruCam.

За підрахунками МВС, відеофіксація TruCam дозволить щорічно отримувати від штрафів 15-20 млрд грн у бюджет.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький