UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Штраф для матері булера призначив Деражнянський суд

За цькування малолітнього хлопчика матір агресивного школяра виплатить 50 неоподатковуваних мінімумів

Штраф для матері булера призначив Деражн…

Матір неповнолітнього булера у вчиненні правопорушення визнав винною Деражнянський районний суд, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького апеляційного суду.

Суд встановив, що учень однієї із сільських шкіл Деражнянського району з 2 по 20 вересня під час і поза освітнім процесом цькував малолітнього хлопчика. Тому до адміністративної відповідальності притягнули його матір, котра допустила протиправну поведінку сина, та присудили їй 850 гривень штрафу.

Цькування (булінг) – діяння учасника освітнього процесу, які полягають у психологічному та фізичному насильстві, вчинені неповнолітньою особою віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років стосовно малолітньої особи, внаслідок чого могла бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров`ю потерпілого.

За вчинене малолітніми або неповнолітніми особами віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років, тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п`ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від двадцяти до сорока годин.

Наразі суд врахував, що матір раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, свою вину визнала, у вчиненому щиро розкаялася, в зв`язку порахував доцільним застосувати до неї адміністративного стягнення.

Нагадаємо, що у вересні в навчальних закладах області проходили різноманіні заходи, що покликані запобігти насильству в дитячому середовищі.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"