ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Школу-інтернат на Кам'янеччині перероблять на "будинок пристарілих"

Щоб не ліквідовувати заклад через неукомплектованість Заліську школу-інтернат перепрофілюють
Depo.
9 лютого 2016 11:27
ФОТО: depo.ua
Школу-інтернат на Кам
Школу-інтернат на Кам'янеччині перероблять на "будинок пристарілих"

Заклад не працює від 1 січня 2015 року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Є". Головна причина - неповна укомплектованість класів.

Голова Гуменецької об'єднаної територіальної громади Інна Абдулкадирова звернулася до обласної ради щодо згоди прийняття в комунальну власність цього майнового комплексу для створення територіального центру соціального обслуговування людей похилого віку з постійним перебуванням.

Тимчасова комісія відвідала непрацюючий заклад, як наслідок, на черговій сесії облради розглядатиметься питання про передачу майнового комплексу на баланс територіальної громади. Сільський голова пропонує замість інтернату створити територіальний центр соціального обслуговування людей похилого віку з постійним перебуванням. Не відкидають і можливості паралельного функціонування обох закладів.

Як відзначає начальник департаменту освіти та науки Олег Фасоля, цього року Заліська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат розпочала навчальний процес з 22 вихованцями та 54 працівниками. Сформувати можна було тільки 5 клас (7 вихованців) та 9 клас (6 вихованців). Інші класи сформувати було неможливо, оскільки наповнюваність їх становила : 7 клас – 4 особи, 8 клас – 2, 10 клас – 3, початкової ланки не було взагалі, а відповідно до ч.2 ст.14 Закону України "Про загальну середню освіту" наповнюваність класів загальноосвітніх навчальних закладів повинна мати не менше 5-ти осіб.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та