Школи Хмельниччини визнані найкращими щодо енергозбереження

Підбили підсумки конкурсу, який проводився у школах 16 українських міст-партнерів Проекту USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні"
Depo.
10 червня 2016 08:15
ФОТО: depo.ua
Школи Хмельниччини визнані найкращими щодо енергозбереження
Школи Хмельниччини визнані найкращими щодо енергозбереження

78 шкіл-учасників зі всієї України заощадили більше 41 тис. кВт/год. електроенергії, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією Міносвіти.

Конкурс тривав з 29 лютого до 28 квітня 2016 року.

Найкращих показників досягли освітні заклади у Кам’янеці-Подільському (33,5 %) та Хмельницькому (20,5%).

"Результати конкурсу приємно вражають. Буквально за два місяці 78 шкіл у середньому зменшили споживання електроенергії на 17,8%. Більше того, своєю активною діяльністю Ви, шановні учасники конкурсу, показали, що Україна може бути енергонезалежною лише у тому випадку, якщо ми всі разом будемо ощадливо використовувати енергоносії. І головне – залучати до цього представників різних поколінь", - каже начальник управління заміщення традиційних видів палива Держенергоефективності Юрій Шафаренко.

Він також наголосив, що Агентство всебічно підтримує проведення подібних заходів у навчальних закладах. Окрім почесних грамот та сувенірів, переможці конкурсу отримали від Проекту USAID сертифікати на проведення енергетичного аудиту шкільних будівель.

За словами керівника Проекту USAID Діани Корсакайте такі енергоаудити розпочнуться вже цього року та стануть основою для впровадження різних енергоефективних заходів.

Довідково: Конкурс проводився Проектом USAID "Муніципальна енергетична реформа в Україні" та Інститутом місцевого розвитку за підтримки Держенергоефективності.

У конкурсі взяли участь представники 78 шкіл 16 міст-партнерів Проекту USAID: Вінниця, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Краматорськ, Кам'янець-Подільський, Луцьк, Львів, Павлоград, Рівне, Суми, Тернопіль, Херсон, Хмельницький та Чернігів.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та