ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шість нових способів вийти з конфлікту з користю для себе

Як захистити себе від енергетичного вампіра
Depo.
18 лютого 2016 17:37
ФОТО: depo.ua
Шість нових способів вийти з конфлікту з користю для себе
Шість нових способів вийти з конфлікту з користю для себе

Конфлікти можуть розгоратися як на роботі, так і вдома, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на edinstvennaya.

Існує декілька правил поведінки, які допомагають не вплутуватися в неприємну ситуацію та залишатися невразливим для енергетичного вампіра.

Психотерапевт Рихальська Олена пояснила, як себе вести під час конфлікту, щоб зберегти сили і не йти на поводу у енергетичного вампіра:
Треба Дати ініціатору конфлікту можливість висловитися.  Коли він випустив пар, то таким чином обнулився. У тому числі – емоційно. А якщо ти перебиваешь, він ще більше злиться. Він все одно не чує тебе, тому потрібно стояти і спокійно слухати.

Зроби паузу перед відповіддю. Людина чекає, що йому почнуть суперечити, тому внутрішньо готовий до заперечень. Стримуватися дуже важко. Особливо, коли нам говорять неправду. І якщо чоловік замовкає, потрібно про себе зробити зворотний рахунок з десяти до одного. Можливо, що він ще недоговорив.

Не давай відповідної реакції енергетичного вампіра – коли людина чекає заперечень, виправдань, а ти не даєш. Таким чином, ти його злегка заспокоюєш.

Постав уточнюючі питання. Наприклад, "А хто вам сказав?" "Як ви могли про мене таке подумати?"

В розмові з начальником не можна ставити під сумнів його висловлювання. Можна відповісти: "Ви впевнені, що я не можу взяти у відпустку?" Замість: "Може бути, ви знову помилилися. Перевірте ще раз в бухгалтерії, що у мене більше немає відпускних днів".

Коли ми емоційно реагуємо на зауваження, то даємо можливість людям нами "користуватися". Тому якщо ти ввязываешься в конфлікт, тоді необхідно розібратися, чому ти це робиш? У чому причина твоєї реакції?

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький