Шестеро жінок з Хмельниччини народжували цьогоріч вдома

Медики б'ють на сполох
Depo.
12 серпня 2016 08:36
ФОТО: depo.ua
Шестеро жінок з Хмельниччини народжували цьогоріч вдома
Шестеро жінок з Хмельниччини народжували цьогоріч вдома

Випадки пологів поза медзакладами насторожують медиків, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Народження дитини поза лікарняним закладом може загрожувати життю та здоров’ю породіллі та її новонародженої дитини, - кажуть у Хмельницькому обласному Центрі здоров'я. - У такий спосіб держава також намагається протидіяти злочинам, які пов’язані із продажем малюків та шахрайством (реєстрацією немовлят у декількох місцях для отримання "дитячої" допомоги), порушенням "Конвенції ООН про права дитини" щодо права на охорону здоров’я ненародженої дитини та можливого здійснення нелегальної медичної практики".

Власне ця проблема і стала черговим приводом зібрання спеціалізованої медичної консультативної комісії з підтвердження факту народження дитини поза закладом охорони здоров’я. До її складу входять провідні спеціалісти області в галузі педіатрії, акушерства та гінекології, неонатології, медичної генетики і терапії під головуванням заступника директора Департаменту ОЗ ОДА Тетяни Косовської.

Шестеро жінок з Хмельниччини народжували цьогоріч вдома - фото 1

В області за цей рік вже зафіксували шостий випадок народження дитини поза закладом охорони здоров’я. Впродовж 2014 – 2015 років медична консультативна комісія розглянула 16 таких випадків.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та