ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шепетівка хотіла газу "надурняк" і "влетіла" на 40 мільйонів гривень

За блакитне паливо, порушивши угоди, підприємство "Шепетівка Енергоінвест" не заплатило, допоки за нього не взялася прокуратура
Depo.
28 серпня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua
Шепетівка хотіла газу "надурняк" і "влетіла" на 40 мільйонів гривень
Шепетівка хотіла газу "надурняк" і "влетіла" на 40 мільйонів гривень

 

В інтересах державного підприємства задоволено позови про стягнення більше 14 млн. грн. газового боргу, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби обласної прокуратури.

Господарський суд задовільнив два позови Шепетівської міжрайонної прокуратури в інтересах Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" до місцевого товариства з обмеженою відповідальністю "Шепетівка Енергоінвест" про стягнення понад 14 мільйонів гривень.

"Підприємство всупереч умовам договору про постачання природного газу, своєчасно не розрахувалося. В результаті, перед НАК "Нафтогаз Україна" виник 15-мільйонний борг за блакитне паливо", - каже міжрайпрокурор Володимир Гончарук.

Загалом, за кількома вже позовами міжрайпрокуратури в інтересах Національної акціонерної компанії вже стягнуто з ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" більше  40 мільйонів гривень заборгованості за поставлений газ.   

Новини про роботу прокуратури та законність в області читайте на сайті Depo.Хмельницький.