ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Хмельниччині щоб виділити землю учасникам АТО, ії вилучають. Через суд

Теперешній керівник Держгеокадастру обіцяє нікого не обділити
Depo.
4 вересня 2015 12:35
ФОТО: depo.ua
На Хмельниччині щоб виділити землю учасникам АТО, ії вилучають. Через суд
На Хмельниччині щоб виділити землю учасникам АТО, ії вилучають. Через суд

Як повідомляє Depo.Хмельницький, на засіданні координаційної ради учасників АТО при облдержадміністрації з'ясувалось, що за вісім місяців 2015 року в головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області надійшло 14 тисяч заяв на отримання землі військовими області.

Учасникам АТО та членам їхніх сімей вже надано 1614 гектарів землі. З них 16 гектарів на будівництво житлових будинків в межах населених пунктів, для ведення садівництва 34 гектари, для ведення особистого селянського господарства 1563 гектари землі.

"Кажуть, що ми надаємо бідні землі державної власності. Насьогодні питання стоїть гостро в Хмельницькому районі. Але ми через суд вилучаємо земельні ділянки, які придатні для обробітку та будемо робити поділ серед учасників АТО", - зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області Олександр Ревко.

Учасники АТО з різних районів області нарікали на те, що заяви на отримання землі розглядаються надто довго. Хтось подав заяву ще у жовтні 2014 року, хтось у січні 2015. Найбільше жалілися з присутніх представники Летичівського, Деражнинського районів.

Таку затримку із обробкою документів пояснили відсутністю постійного керівництвана в управлінні Держгеокадастру (цього року там змінилось шість керівників). Самі ж АТОшники кажуть, що подекуди документи затримують до 8 місяців.

Олександр Ревко наголосив, що неодмінно розбереться зі всіма проблемними питаннями та закликав звертатись до нього особисто. Олександр Ревко працює лише два тижні.

Про виділення землі учасникам АТО читайте більше на Depo.Хмельницький.