Що встигли за чотири години порішати на сесії Хмельницької міськради

Зовсім небагато часу витратили обранці обласного центру, аби розглянути сотню питань порядку денного

Завдяки ефективній роботі у комісіях, понад 100 питань на черговому сесійному засіданні міськради розглянули конструктивно, - переконаний міський голова Олександр Симчишин, передає Depo.Хмельницький

Головне із понад сотні - зміни до бюджету міста на 2019 рік. Оскільки вже є показники надходжень до казни за перший квартал поточного року, тому обранці й вже спрогнозували, що перевиконають заплановану суму на 107 мільйонів гривень.

"Перевиконання по першому кварталу відбулося в першу чергу за рахунок збільшення кількості робочих місць, а отже і податку на доходи фізичних осіб," - наголошує мер.

З-поміж іншого в місті продовжать будувати соціальні об'єкти, які розпочали: Палац Спорту, дитсадок на Озерній, школу на Озерній, НВК №10, НВО №1, дитсадок у Лезневе, ліцей №17 та ЗОШ №8 (додатково виділили 22,2 млн грн). 

Додатково "підкинули" 12 млн грн на спортивні та дитячі майданчики. Планують чимало нових спортмайданчиків у школах. А також до 50 дитячих майданчиків у дворах будинків, найбільший з яких розташується у парку ім. Т.Г. Шевченка, поруч з відреставрованими фігурами Мазура. Це має бути багатофункціональний сучасний дитячий майданчик. Спортивні майданчики будуватимуть в ЗОШ №25, ЗОШ №19, ЗОШ №7, Гімназії №1 та №2.

На реконструкцію теплових мереж та котелень, продовження будівництва 2 гілки Чернелівського водогону та реконструкцію системи водопостачання загалом виділили 48 млн грн.

На придбання нових тролейбусів та автобусів додатково спрямували 15,4 млн. Загалом  вийшло 42,2 млн грн.

Збільшили й фінансування на обладнання: медикам - майже 12 млн грн, освітянам - майже 11 млн грн. Знайшли гроші на зарплату бюджетної сфери та традиційні надбавки за сумлінну працю усім вчителям. Додаткову оплату отримають вихователі і працівники садочків. А також - кухарі і працівники харчоблоків. ФІнансову підтримку окремо отримають команди з ігрових видів спорту та проведення культурних заходів.

Обранці вчергове підтримали спонсорство військових частин, прикордонної академії та поліції. Підтримали грішми низку громадських організацій

Окрім того на сесії відвели земельні ділянки під два парки та сквери. Створили новий дитячий садочок №9 "Кобзарик", який розпочне роботу вже з 1 вересня.

Ухвалили рішення про підвищення премій міського голови кращим тренерам міста, ухвалили низку програм та внесли зміни в існуючі. Зокрема, Програму охорони довкілля (в частині розчистки річок Пд.Буг та Кудрянка), Програму співфінансування робіт в багатоквартирних житлових будинках, Програму популяризації та ефективного впровадження змін в сфері ЖКГ, Порядок про встановлення гаражів, Порядок розміщення відкритих літніх майданчиків.

Прийняли звернення до Укразалізниці щодо забезпечення додатковими потягами в літній час.

Нагадаємо, сьогодні відбулася тридцята сесія Хмельницької міської ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький