UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Що таке УНЗР і що з ним робити при декларуванні

З цього року декларанти мають зазначати відомості про свій номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказувати відповідні номери членів сім’ї

Що таке УНЗР і що з ним робити при декла…

Відповідно до змін, які були внесені до Закону України "Про запобігання корупції", з 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації необхідно зазначати відомості про свій номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі та вказувати відповідні номери членів сім’ї, повідомили Depo.Хмельницький в управлінні Державної міграційної служби області.

Отже, УНЗР- це цифровий, незмінний ідентифікатор людини, який допомагає швидко та достовірно встановити особу. Особа отримує цей номер виключно під час оформлення біометричних документів, а саме: паспорта громадянина України у формі ID-картки та паспорта для виїзду за кордон.

Він складається із 13 цифр, розділених текстовим символом "-" та є незмінним протягом усього життя громадянина (не змінюється у разі зміни прізвища, імені або будь-яких інших відомостей).

В разі відсутності у суб’єкта декларування або членів його сім’ї УНЗР передбачається можливість обрання суб’єктом декларування відповідного значення цього поля "∅ не застосовується". Якщо ж біометричний документ було втрачено, то відомості щодо УНЗР можна отримати у формі Довідки за заявою, особисто або законним представником, у будь-якому підрозділі міграційної служби. Дана послуга надається до 3-х робочих днів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"