ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що потрібно їсти, аби схуднути

Фахівці з Єврейського університету стверджують, що тим, хто хоче схуднути, необхідно їсти увечері
Depo.
19 лютого 2016 17:41
ФОТО: depo.ua
Що потрібно їсти, аби схуднути
Що потрібно їсти, аби схуднути

Потрібно їсти на вечерю спагетті, картоплю і булочки, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на ladyportal.

За словами дослідників, які проводили дослідження на кафедрі біохімії та харчування при факультеті сільського господарства Єврейського університету в Єрусалимі, їжа, багата вуглеводами, впродовж наступного дня допоможе зберігати відчуття ситості. Крім того, подібний стиль харчування зменшує ризик розвитку цукрового діабету і хвороб серця.

В експерименті брали участь 78 поліцейських. Добровольці півроку дотримувалися спеціальної дієти. Учасники першої групи вживали на ніч продукти з високим вмістом вуглеводів, а добровольці з другої - дотримувалися стандартних рекомендацій: не їсти вуглеводів перед сном.

У добровольців з першої групи було зафіксовано зниження ваги, зменшення об'єму талії, зниження вмісту жиру в тканинах. Крім того, за час дієти у них підвищився вміст у крові адипонектину, що призвело до зниження рівня цукру в крові.

Добровольці з першої групи за всіма показниками обійшли колег, які дотримувалися звичайної дієти.

Проаналізувавши результати, дослідники прийшли до висновку, що для успішної боротьби із зайвою вагою і діабетом необхідно скласти дієту таким чином, щоб денна норма вуглеводів споживалася під час вечірньої трапези.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький