ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Що не варто дарувати жінкам на свято

Невеличкий антирейтинг подарунків, якими можна зіпсувати свято
Depo.
7 березня 2016 11:29
ФОТО: depo.ua
Що не варто дарувати жінкам на свято
Що не варто дарувати жінкам на свято

Жінки, хоч і чекають подарунків щодня, та є речі, що можуть зіпсувати свято не лише їм, повідомляє Depo.Хмельницький.

Отож, аби не стати причиною зіпсованого 8 Березня, пропонуємо антирейтинг "несвяткових" сюрпризів.

Пилосос, чи фен, чи будь-який інший електроприлад, який можна купити в будь-який інший день і є предметом необхідності. Бо такий подарунок — банальна спроба одним пострілом вбити двох зайців: і улюблену привітати, і технікою обзавестися.

Сковорідки, каструлі та інше кухонне начиння. Так, це банальне жлобство. Набір кухонних рушників, фартух або домашній халат – просто заборонено дарувати. До того ж, все це нагадуватиме їй про щоденну роботу.

Підлогові ваги. Прямолінійний натяк на зайву вагу, а це точнозіпсований настрій.

Миле домашня тварина. Без попередження чи особистого прохання - табу. Це додаткові клопоти з витратами і не кожна жінка зможе їх собі дозволити.

Дешева косметика і біжутерія. Такий подарунок свідчитиме або про ваш несмак, або, що гірше – вашу скупість.

Всілякі банно-мильні приналежності і особливо вікові крема та антицелюлітнті. Це настільки огидний подарунок, що гірший просто складно придумати. Все це вкупі може сприйнятися як натяк на вік, недоглянутість і тому подібне. Погодьтеся – не святково і без особливої любові.

Подарунки з цінниками. Вони свідчать про неуважність чоловіка чи банальне самозамилування. Цінник аж ніяк не додасть вам цінності.

Що ж до квітів. Не варто дарувати гвоздики – вони втратили свою цінність у жінок і викликають інші, якісь ритуальні, асоціації. Тим більше – ніяких штучних букетів.

Головне тут – розуміння і бажання потішити, подарувати настрій, а не зіпсувати настрій і свято.

І ще - не вірте, якщо жінка каже вам, що їй зовсім нічого не потрібно, це не правда, швидше за все, вона сподівається, що ви здивуєте її маленьким сюрпризом у вигляді подарунка.

Так що, дорогі чоловіки, подумайте гарненько, перш ніж придбати жінці подарунок, а найголовніше, пам’ятайте про те, що він повинен змусити її відчути себе коханою і особливою.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький