UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Щеплення від COVID-19: Кількість бригад на на Хмельниччині скоротили в 13 разів

Проведення вакцинування першого етапу змінилися. Прийнято рішення щодо першочергового щеплення медичних працівників "ковідних" стаціонарів

Щеплення від COVID-19: Кількість бригад…

Орієнтовно 2 тисячі медиків Хмельниччини підпадають під першочергове щеплення від COVID-19, передає Depo.Хмельницький за інформасцією пресслужби ОДА.

Україна отримала 117 тис. доз вакцини фірми Pfizer. Відтак, Міністерство охорони здоров’я України та ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" прийняли рішення щодо поетапного запровадження вакцинації населення, у тому числі в рамках першого етапу.

Наразі підходи до проведення вакцинування першого етапу змінилися. Заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Косовська каже, що попередньо в області мало працювати 26 мобільних бригад по щепленню населення, також під вакцинування у першому етапі підпадав медичний персонал та працівники закладів соціального захисту. Але, відмітила вона, прийнято рішення щодо першочергового щеплення медичних працівників "ковідних" стаціонарів. Для цього передбачено роботу двох мобільних бригад на всю область.

"До першої черги вакцинації потрапили працівники мобільних бригад з вакцинації, які будуть проводити щеплення, медичні працівники (лікарі, середній та молодший медичний персонал), які працюють в закладах охорони здоров’я, де надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, працівники екстреної медичної допомоги "ковідних" бригад", – уточняє голова облдержадміністрації Сергій Гамалій.

А поки, в області мають визначитися з безпосередньою кількість осіб, які дали згоду на щеплення. Після цього перелік осіб, які будуть підлягати до щеплення вакциною Pfizer, подається до Міністерства охорони здоров’я України і відповідно на область буде виділена певна кількість вакцини з врахуванням того, що одна особа щеплюється двічі.

Довідково. Надходження вакцини розпочнеться з середини лютого 2021 року. Це - вакцина Pfizer (BNT162b2), яка отримала схвалення для застосування в США, Великобританії, Канаді та ЄС та має 95% ефективності у захисті від коронавірусної хвороби COVID-19.

Україна очікує отримання ще однієї вакцини Астра/Зеника. Фахівці ДУ "Центр громадського здоров’я МОЗ України" опрацьовують питання щодо проведення щеплення цією вакциною відповідно до Дорожньої карти, затвердженої МОЗ України.

Нагадаємо, раніше посадовці планували уже з 15 лютого розпочати вакцинацію від COVID-19.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"