UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ще три нелегальні АЗС закрили на Хмельниччині

Незаконно підприємства працювали в обласному центрі та в Хмельницькому районі

Ще три нелегальні АЗС закрили на Хмельни…

Про це інформують в управлінні Держпраці області, передає Depo.Хмельницький.

На території одного із підприємств Хмельницького виявлено нелегальну заправну станцію дизельного пального. Фахівці управління з’ясували, що підприємство не отримало дозволів на виконання робіт та на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, що працює у вибухопожежонебезпечній зоні; не проведено ідентифікацію об’єкта підвищеної небезпеки; відсутній персонал необхідний для роботи з обладнанням АЗС; з’єднання  резервуару для пального  ємністю 10 м3 із заправною колонкою проведено поліпропіленовою трубою призначеною для водопостачання; заправна колонка не заземлена, електровиміри обладнання, що працює під напругою, не проведені; не встановлено пристрої захисту від атмосферної електрики; територія АЗС не огороджена, знаки безпеки не встановлено.

Як результат: обладнання та об’єкти, що знаходяться на території АЗС, зачинені, опломбовані та вилучені з експлуатації.

Також у Хмельницькому, при огляді території іншого підприємства, яке орендує підприємець виявлено заправну станцію дизельного пального з резервуарами 25 м3 та 5 м3 з портативною заправною колонкою. Зафіксовані наступні порушення: підприємство не отримало дозволів на виконання робіт та на експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки, що працює у вибухопожежонебезпечній зоні; не проведено ідентифікацію об’єкта підвищеної небезпеки; відсутній персонал необхідний для роботи з обладнанням АЗС; резервуари не заземлені; електровиміри обладнання, що працює під напругою, не проведені; не встановлено пристрої захисту від атмосферної електрики; територія АЗС не огороджена, знаки безпеки не встановлено; електрична проводка без захисних екранів; магістралі для зливу пального не герметичні, допускається протікання дизельного пального на землю; резервуар ємністю 5м3 розміщено на тимчасові підпорки, які не забезпечують надійного встановлення.

У Хмельницькому районі на території одного із господарств виявлено газозаправний модуль АГЗП-10, що належить одному із підприємств Києва. Однак, підприємство, яке його експлуатує не повідомляло управління Держпраці про наміри виконувати роботи підвищеної небезпеки та експлуатувати обладнання підвищеної небезпеки на території області. Відповідно будь-якої інформації до управління Держпраці не надходило. Дозволів на право виконання робіт підвищеної небезпеки та експлуатацію обладнання підвищеної небезпеки у даного підприємства не має.

Враховуючи незаконність дій зі сторони вказаних суб’єктів господарювання інформацію про встановлення газозаправного модуля передано до управління стратегічних розслідувань у Хмельницькій області.

Нагадаємо, днями чотири десятки нелегальних АЗС закрили на Хмельниччині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"