UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ще одне "соціальне таксі" відтепер є на Хмельниччині

Цього разу пощастило Ганнопільській сільській ОТГ

Ще одне "соціальне таксі" відтепер є на…

Про це інформує Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу Ганнопільської ОТГ.

Для людей з особливими потребами, що мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються за допомогою технічних засобів, справжнім подарунком стало придбання спецавтомобіля, який надаватиме послуги "соціального таксі". Як кажуть у ОТГ, Ганнопільська громада взяла участь в державній програмі придбання спеціально обладнаного автомобіля. Наказом Міністерства соціальної політики № 1624 від 11.11.2019р. затверджено перелік установ, які отримають спеціально обладнаний автомобіль. В цей перелік увійшла служба з перевезення вищезгаданої категорії осіб, яка є структурним підрозділом відділу соціальної допомоги вдома Ганнопільської сільської ради. Днями спецавтомобіль доставили у адміністративний центр громади – село Ганнопіль.

Користуватися "соціальним таксі" можуть особи з особливими потребами зі всіх сіл Ганнопільської громади. Послуга надається в робочі дні з 8:00 до 17:15. Заяви на обслуговування спецавтотранспортом приймаються від осіб з інвалідністю ( або їх представників), соціальних працівників Ганнопільської сільської ради, старост особисто за три дні до запланованого виїзду за вказаною адресою.

Новий спецавтомобіль Peugeot  укомплектований пасажирським підйомником, що керується дистанційним пультом. Для зручності він має перехідний місток. Основні технічні параметри відповідають директивам безпеки ЄС. Для отримання права користування послугою необхідно звернутися до відділу надання соціальної допомоги вдома Ганнопільської сільської  ради та надати наступні документи:

- заяву; 

- ксерокопію паспорта та ідентифікаційного номера;

 - довідку МСЕК або інший документ, що дає підстави для отримання транспортної послуги.

Одержувач зобов’язаний попередити виконавця не пізніше ніж за 24 години до запланованої поїздки про її необхідність або скасування.

Нагадаємо, "соціальне таксі" також є у Славуті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"