Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд

Хмельницький суд відмінив рішення атестаційної комісії щодо звільнення майора поліції за результатами атестації
Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд
Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд

У Хмельницькому суд поновив на посаді ще одного звільненого за результатами атестації поліцейського, передає Depo.Хмельницький.

Як видно з постанови, суд не побачив достатніх підстав для прийняття рішення щодо звільнення інспектора роти ДПС, майора поліції через невідповідність посаді.

Рішенням феміди правоохоронцю також повінні виплатити компенсацію у вигляді середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

"ГУНП у Хмельницькій області позов не визнало, в обґрунтування заперечень проти позову представник відповідача зазначив, що позивач звільнений зі служби в поліції через службову невідповідність правомірно, оскільки за результатами атестації атестаційна комісія дійшла висновку про невідповідність позивача займаній посаді. В судовому засіданні представник відповідача просив суд у задоволенні позову відмовити. Детально позиція ГУНП у Хмельницькій області викладена в письмових запереченнях, копія яких долучена до матеріалів справи", - йдеться у судовій ухвалі.

Нагадаємо, раніше в Хмельницькому колишній командир взводу роти ДПС ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції виграв суд на поновлення на посаді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт