Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд

Хмельницький суд відмінив рішення атестаційної комісії щодо звільнення майора поліції за результатами атестації
Depo.
13 вересня 2016 15:03
ФОТО: depo.ua
Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд
Ще один звільнений хмельницький коп поновився на посаді через суд

У Хмельницькому суд поновив на посаді ще одного звільненого за результатами атестації поліцейського, передає Depo.Хмельницький.

Як видно з постанови, суд не побачив достатніх підстав для прийняття рішення щодо звільнення інспектора роти ДПС, майора поліції через невідповідність посаді.

Рішенням феміди правоохоронцю також повінні виплатити компенсацію у вигляді середнього заробітку за час вимушеного прогулу.

"ГУНП у Хмельницькій області позов не визнало, в обґрунтування заперечень проти позову представник відповідача зазначив, що позивач звільнений зі служби в поліції через службову невідповідність правомірно, оскільки за результатами атестації атестаційна комісія дійшла висновку про невідповідність позивача займаній посаді. В судовому засіданні представник відповідача просив суд у задоволенні позову відмовити. Детально позиція ГУНП у Хмельницькій області викладена в письмових запереченнях, копія яких долучена до матеріалів справи", - йдеться у судовій ухвалі.

Нагадаємо, раніше в Хмельницькому колишній командир взводу роти ДПС ГУНП в Хмельницькій області, капітан поліції виграв суд на поновлення на посаді.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт