Шахрай з Луганщини, що під виглядом водія лікарні видурював гроші з хмельничан, сидітиме два роки

У Хмельницькому засудили учасника шахрайської схеми, за допомогою якої хмельничани втратили чималі кошти

До двох років позбавлення волі засуджено жителя Луганської області, який представлявся водієм головного лікаря лікарні та отримував кошти від родичів начебто потерпілих для проведення операції, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Хмельницького міськрайонного суду.

Так, засуджено уродженця та мешканця м. Антрацит Луганської області, який обвинувачувався у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 190 КК України (шахрайство).

Як повідомили в суді, чоловік 1985р.н телефоном домовився із невстановленою досудовим слідством особою  на заволодіння коштами потерпілих.  Для реалізації плану чоловік приїхав у Хмельницький, де ділки організували схему ошукування хмельничан.

Невстановлена досудовим слідством особа телефонувала на стаціонарні номери потерпілих та повідомляла, що  є головним лікарем лікарні, близький родич потрапив у лікарню і йому терміново необхідно проводити операцію, та озвучували суму необхідну для проведення.

Кожного разу суми варіювались. Для когось це було 1500 дол. США, для когось 20 000 грн, для ще одного потерпілого 58 000 грн.

"Таких епізодів встановлено та  доведено вісім", - каже речниця суду Алла Плінська.  Кожного разу обвинувачений прибував за вказаною спільником адресою, представлявся водієм головного лікаря та забирав кошти начебто для проведення невідкладної операції для близьких та рідних потерпілих.

Суд не знайшов можливості для призначення більш м’якого покарання та вказав, що покарання у вигляді позбавлення волі буде справедливим, необхідним і достатнім для виправлення обвинуваченого та запобігання вчиненню нових злочинів як самим обвинуваченим, так і іншими особами.

Вирок чинності не набрав та може бути оскаржений до суду апеляційної інстанції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький