Серед кращих спортсменів світу – Ліонель Мессі, Рафаель Надаль та Дарія Білодід з Хмельниччини

Міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS) визначила рейтинг кращих спортсменів року

Серед кращих спортсменів світу – Ліонель…

Кожного року Міжнародна асоціація спортивної преси (AIPS) визначає рейтинг кращих спортсменів року, що минає, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Кам'янець-Подільської міської ради.

Наша землячка, студентка Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, чемпіонка Європи та дворазова чемпіонка світу, дзюдоїстка Дарія Білодід посіла у цьому рейтингу 12-те місце.

330 експертів із 102 країн світу голосуванням визначали переможців. За результатами голосування першу сходинку зайняв нападник ФК "Барселона" Ліонель Мессі. Друге та третє місця посіли Еліуд Кіпчоґе, кенійський легкоатлет, чемпіон світу, та Рафаель Надаль, іспанський тенісист, володар "другої ракетки світу".

Дарія Білодід у 2019-му році стала переможцем чемпіонату світу у Токіо, чемпіонкою ІІ Європейських ігор, золотою призеркою турніру "Grand Slam" (м. Абу-Дабі, ОАЕ) та срібною призеркою Гран-прі з дзюдо (м. Тбілісі, Грузія), що й дало їй змогу зайняти своє достойне місце серед найвідоміших спортсменів світу.

Нагадаємо, що восени студентка з Кам'янця Дарія Білодід очолила світовий рейтинг дзюдоїстів.