Семирічний шахіст з Хмельниччини візьме участь у світовій першості в Греції

Юний Сашко Довгалюк захопився шахами лише два роки тому. Проте за такий короткий час він уже виграв чемпоінат України та увійшов до складу збірної, яка поїде здобувати першість світу

Семирічний шахіст з Хмельниччини візьме…

Маленький кам'янчанин познайомився із шахами у 5 років. Батьки віддали його у місцевий клуб "Гросмейстер", щоб щоб активний малюк став більш посидючим. Результат приголомшив усіх - хлопчик всерйоз захопився шахами , пише Хмельницький.depo.ua з посиланням на газету Всім.

Батьки, побачивши досягнення сина, вирішили звернутися до досвідченого тренера.

"Такого талановитого шахіста я не зустрічав в області років 30, - розповідає тренер чемпіона Михайло Герасименко, - адже він здобував перемоги і призові місця на змаганнях, де його опонентами часто були і дорослі спортсмени".

Для якісної підготовки до світової першості Олександр візьме участь у декількох престижних турнірах в Україні та Польщі. За словами батька спортсмена, обиратимуть ті змагання, де склад учасників буде представницьким, аби він змагався із сильнішими і старшими від себе, адже у Грецію приїдуть найкращі із більш як 30 країн світу.

Додамо, що у разі успішного виступу на чемпіонаті світу юний чемпіон отримає змогу увійти до складу збірної країни віком до 16 років