Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців

Сапери Центру розмінування ЗСУ отримали від канадських інструкторів міжнародні сертифікати
Depo.
13 жовтня 2016 15:59
ФОТО: depo.ua
Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців
Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам'янці-Подільському, відбувся черговий випуск слухачів курсу зі збору доказів та знешкодження саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили військові інструктори Канадських збройних сил, передає Depo.Хмельницький.

Про це у Фейсбуці повідомив прес-офіцер АТО Андрій Агеєв.

"У цьому році це вже шостий випуск висококваліфікованих спеціалістів, яких підготували канадські інструктори, - наголосив у вітальному слові заступник начальника Центру підполковник Олег Гаврилюк. - А загалом, за період співпраці, канадські колеги в Центрі розмінування підготували більше 130 фахівців з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв, - підкреслив офіцер і висловив сподівання у продовженні співпраці між нашими країнами та в обміні досвідом, насамперед бойовим, що сприятиме успішному виконанню завдань".

Керівник групи канадських військових інструкторів капітан Ендрю Харпер відзначив наполегливість і рішучість слухачів та інструкторського складу, завдяки чому основна мета – підвищення операторських навичок - була досягнута.

"Кожен з вас несе професійну відповідальність за передачу неоціненного бойового досвіду отриманого в АТО", - підкреслив капітан Харпер.

Він також відзначив один з позитивних результатів просування Канадської місії в Центрі розмінування. Адже саме під час цього курсу два українських військовослужбовця – майор Олексій Шинальський та сержант Сергій Луцак були включені до складу інструкторів курсу.

Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців - фото 1

Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців - фото 2

Нагадаємо, канадці підготували 70 спеціалістів за шість місяців роботи в Центрі Розмінування ЗСУ.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт