Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців

Сапери Центру розмінування ЗСУ отримали від канадських інструкторів міжнародні сертифікати
Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців
Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців

У Центрі розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України, що у Кам'янці-Подільському, відбувся черговий випуск слухачів курсу зі збору доказів та знешкодження саморобних вибухових пристроїв підвищеного рівня, який проводили військові інструктори Канадських збройних сил, передає Depo.Хмельницький.

Про це у Фейсбуці повідомив прес-офіцер АТО Андрій Агеєв.

"У цьому році це вже шостий випуск висококваліфікованих спеціалістів, яких підготували канадські інструктори, - наголосив у вітальному слові заступник начальника Центру підполковник Олег Гаврилюк. - А загалом, за період співпраці, канадські колеги в Центрі розмінування підготували більше 130 фахівців з виявлення, знищення (знешкодження) саморобних вибухових пристроїв, - підкреслив офіцер і висловив сподівання у продовженні співпраці між нашими країнами та в обміні досвідом, насамперед бойовим, що сприятиме успішному виконанню завдань".

Керівник групи канадських військових інструкторів капітан Ендрю Харпер відзначив наполегливість і рішучість слухачів та інструкторського складу, завдяки чому основна мета – підвищення операторських навичок - була досягнута.

"Кожен з вас несе професійну відповідальність за передачу неоціненного бойового досвіду отриманого в АТО", - підкреслив капітан Харпер.

Він також відзначив один з позитивних результатів просування Канадської місії в Центрі розмінування. Адже саме під час цього курсу два українських військовослужбовця – майор Олексій Шинальський та сержант Сергій Луцак були включені до складу інструкторів курсу.

Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців - фото 1

Сапери Центру розмінування отримали міжнародні сертифікати від канадців - фото 2

Нагадаємо, канадці підготували 70 спеціалістів за шість місяців роботи в Центрі Розмінування ЗСУ.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакт