UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рятувальники на Старокостянтинівщині отримали нове обладнання (ФОТО)

Пожежна команда Самчиків отримала на озброєння новий пожежно-рятувальний автомобіль

Рятувальники на Старокостянтинівщині отр…

Місцева пожежна команда у Самчиках Старокостянтинівського району отримала новий пожежно-рятувальний автомобіль, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пост в ФБ вогнеборців.

Спецтранспорт придбали через районну "Цільову програму забезпечення пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділу пожежної охорони та невоєнізованих пожежних формувань у Старокостянтинівському районі на 2016-2020 роки".

Головне управління ДСНС України у Хмельницькій області теж сприяло у придбанні, адже автомобіль спершу був на балансі у кам'янецьких вогнеборців. Через фонд Держмайна авто вдалося продати на користування Самчиківській громаді.

"Місцева пожежна команда обслуговує 29 населених пунктів. Більше того, МПК найстарше в районі, працює з 1993 року. До сьогодні "на озброєнні" був лише 40-річний "ГАЗ-53", що часто ламався, - каже начальник місцевої пожежної охорони Іван Ніколаєв. - Нині ж захист населення стане надійнішим."

Після урочистостей громада села разом із обласним керівництвом ДСНС оглянули новопридбаний рятівний транспорт та пожежно-рятувальний пост.

Загалом на території району разом з професійними рятувальними підрозділами функціонують 4 місцеві пожежні команди.

Нагадаємо, днями поповнилися ряди рятувальників Хмельниччини - відбувся випуск слухачів первинної професійної підготовки, які отримали професію машиніста насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook