Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися"

Практичне тренування з розгортанням
Depo.
26 серпня 2016 16:25
ФОТО: depo.ua
Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися"
Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися"

Зведеного пожежно-рятувального загону відбулося в Шепетівці Рятувальники провели практичне тренування з розгортанням Зведеного пожежно-рятувального загону, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу відомства.

"Такі тренування дозволяють особовому складу набути практичного досвіду у взаємодії структурних підрозділів ДСНС області та діяти більш упевнено під час ліквідації різних надзвичайних ситуацій," – зазначив заступник начальника Головного управління з реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Хмельницькій області Петро Сибіга.

Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися" - фото 1

У Шепетівці перевірили готовність техніки та особового складу до виконання заходів з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру. 

На місці розгортання наметового містечка створені пункти приймання та розподілу особового складу й техніки, які прибули на комплектування зведеного загону. До того ж, для бійців були створені пункти харчування, приготування їжі, медичної та психологічної допомоги," – інформують в прес-службі.

Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися" - фото 2

Так відпрацьовали роботу особового складу територіальних підрозділів Головного управління, які задіяні у розгортанні та роботі пунктів приймання й розподілу особового складу та техніки, злагодженість роботи у складі загону. А заодно і перевірили технічний стан пожежної, аварійно-рятувальної, інженерної та спеціальної техніки й оснащення, провели інструктажі з особовим складом.

Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися" - фото 3

Керівник практичних тренувань Петро Сибіга відмітив готовність особового складу діяти за призначенням, утримання техніки в належному стані, а організація зв’язку забезпечена на якісному рівні.

Рятувальники Хмельниччини вчилися "розгортатися" - фото 4

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та