ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Рятувальники Дунаєвеччини готують у свої ряди добровольців

Навчання розпочали більше сотні майбутніх вогнеборців, що працюватимуть у складі добровільних пожежних дружин

Depo.
13 вересня 2017 13:31
ФОТО: depo.ua

Рятувальники на Дунаєвеччині розпочали навчання добровольців-вогнеборців, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ДСНС в області.

Напередодні навчання стартували для 114 майбутніх вогнеборців, які будуть входити в добровільні пожежні дружини у 38 населених пунктах Дунаєвецького району. Ці добровільні пожежні дружини створюються за рахунок фінансування гранту Ради Європи.

Майбутні рятувальники прослухали теоретичний курс за темами: захист населення в надзвичайних ситуаціях; наслідки та причини виникнення пожеж; джерела водопостачання; організація пожежогасіння; рятування людей на пожежі та інші.

Кожен майбутній вогнеборець отримає формений одяг, а кожен опорний пункт у селі буде забезпечений захисним одягом та спорядженням, причепом із встановленою на нього ємністю в 500 літрів, мотопомпою та двома напірними рукавами, стволом із перехідними головками та трьома вогнегасниками.

Нагадаємо, нещодавно у Хмельницькому відбулося підсумкове тестування молодих офіцерів, які цьогоріч випустилися із навчальних закладів системи ДСНС.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері