UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Рябошапка призначив хмельничанина заступником генпрокурора – головним військовим прокурором

Посаду в генпрокуратурі отримав Віктор Чумак, що народився та отримав першу освіту в Хмельницькому

Рябошапка призначив хмельничанина заступ…

Руслан Рябошапка призначив Віктора Чумака заступником генерального прокурора – головним військовим прокурором, передає Depo.Хмельницький за інформацією сайту Генпрокуратури.

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка, керуючись статтею 9 Закону України "Про прокуратуру", 11 вересня 2019 року підписав наказ про призначення Віктора Чумака заступником генерального прокурора - Головним військовим прокурором. Раніше, 10 вересня 2019 року, Президент України Володимир Зеленський підписав погодження кандидатури Віктора Чумака для призначення на вказану посаду.

Віктор Чумак народився 5 червня 1958 року в Хмельницькому. Саме тут здобув свою першу освіту. У 1981 році закінчив Хмельницьке вище артилерійське командне училище (нинішню академію Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького), а вже в 1995 році закінчив і юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

До 1999 року працював у Національній академії державної прикордонної служби. У 2000 році – очолив управління правового забезпечення Державного комітету у справах охорони державного кордону України.

У 2004-2009 роках працював експертом, директором програм політичного аналізу та безпеки, директором Міжнародного центру перспективних досліджень. Віктор Чумак був народним депутатом України 7-го та 8-го скликань.

З 2012 року працював на посаді Голови Комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, а з 2014 року - Заступника голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції.

Нагадаємо, серед "новоспечених" міністрів є й парочка, тепер вже високопосадовців, які народилися в райцентрах області.

Новопризначений посадовець був першим у списку серед кандидатів від партії "Хвиля" на позачергових виборах до Верховної Ради в 2019 році.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook