UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Розпочався "коридор затемнень", що триватиме цілий місяць

Період між затемненнями, дати яких знаходяться близько одна до одної, називають коридором затемнень. У цей період слід звернути увагу на своє самопочуття

Розпочався "коридор затемнень", що трива…

Триватиме цьогоріч "коридор затемнень" відсьогодні і до 11 серпня, передає Depo.Хмельницький. Складний період триватиме майже місяць.

13 липня сонячне затемнення відбулося уже зранечку, 27 липня буде найдовше у ХХІ столітті затемнення Місяця, а 11 серпня - сонячне затемнення у Леві.

Період затемнень характеризується конфліктами, сварками та чварами. Тому треба уникати складних ситуацій та погоджуватися на компроміс. Не рекомендується у цей час приймати доленосні рішення, такі як розлучення, укладання шлюбу, зміна роботи, професії, тощо.

Через те, що збільшується злочинність, потрібно весь час бути на сторожі. Слід бути уважним за кермом та під час переходу доріг. Ці періоди також характеризуються тим, що зростає кількість смертей, підвищується ризик катаклізмів, авто і авіакатастроф.

Можливі проблеми зі здоров'ям, загострення хронічних хвороб. Особливо погано почувають себе метеозалежні люди.

Астрологи радять не починати нових справ у цей період, не здійснювати подорожей.

А ось для планування цей період з ідеальний. Все, що забажаєш під час затемнення, має збутися. Головне - записати усе на аркуші.

Нагадаємо, найдовше у ХХІ столітті затемнення Місяця відбудеться в ніч з 27 на 28 липня і триватиме 103 хвилини. Початок о 21:24 за Києвом. В 22:30 наш супутник повністю зайде в тінь Землі. Пік затмнення відбудеться в 23:22, а о 00:13 затемнення закінчиться.

Під час цього місяць змінюватиме кольори, від темно-червоного, до помаранчевого.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook