Розенко обіцяє виконати всі зобов'язання перед людьми

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко гарантує не лише стабільну виплату пенсій, а й її підвищення
Depo.
6 червня 2016 14:03
ФОТО: depo.ua
Розенко обіцяє виконати всі зобов
Розенко обіцяє виконати всі зобов'язання перед людьми

Перебуваючи в Кам’янці-Подільському із робочим візитом, Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко обіцяв стабільність, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт мерії.

Віце-прем’єр зізнався, Пенсійний фонд України, як і самі пенсіонери, переживає складний період, зокрема в фінансовому плані. Тим не менше цього року на потреби Пенсійного фонду Уряд виділив з Держбюджету рекордну суму коштів – 140 млрд грн.

"Виконаємо всі зобов’язання перед людьми. Всі пенсії будуть виплачені вчасно і в повному обсязі. Уряд не допустить жодних катастроф у Пенсійному фонді України, - переконує Павло Розенко. - Більше того, наступне підвищення мінімального розміру пенсій приблизно на 10% передбачається з першого грудня 2016 року. Кошти на все це в Пенсійному фонді є."

Павло Розенко так запевнив українців, що немає підстав для переживань. Бо ж, за його словами, Уряд взяв чітку лінію на зменшення податкового, соціального, регуляторного тиску, тиску на бізнес і ми очікуємо зворотної реакції, що пов’язана з легалізацією економіки та заробітних плат, в першу чергу, в недержавному секторі економіки. Це призведе, на думку урядовців, до збільшення доходів у Пенсійний фонд. Так Розенко сподівається на додатковий ресурс, що підвищить рівень соціального захисту наших громадян.