Роздержавлення "Подільських вістей" таки відбудеться

Депутати облради проголосували на позачерговій сесії за рішення вийти із засновників газети
Depo.
1 червня 2016 19:23
ФОТО: depo.ua
Роздержавлення "Подільських вістей" таки відбудеться
Роздержавлення "Подільських вістей" таки відбудеться

Газета облради і рблдержадміністраціі йде у вільне плавання, повідомляє Depo.Хмельницький.

Своє бачення свободи ЗМІ депутати нарешті проявили у рішенні щодо реформування друкованого засобу інформації та редакції, засновником якого були так чи інакше, з часів існування газети.

З одного боку вони дотрималися закону, з іншого - зробили подарунок редакції напередодні професійного свята журналістів. Принаймні, чи не кожен виступаючий на цьому наголошував.

Майнове питання напередодні вже вирішили, адже саме воно було одним із головних айсбергів, що стримував процес "виходу" головного рупору влади у вільне плавання.

Обласна рада вийшла із складу співзасновників газети 60 голосами.

Довідково. З 1 січня 2016 року набув чинності закон "Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації". Він передбачає роздержавлення преси протягом трьох років: вихід органів влади і місцевого самоврядування зі складу засновників (співзасновників) друкованих ЗМІ або перетворення друкованих ЗМІ, заснованих центральними органами виконавчої влади, на офіційні друковані видання.

На першому етапі, протягом першого року з дня набрання чинності законом, будуть реформовані ЗМІ та редакції, які звернулися з відповідними клопотаннями та були внесені до переліку, що затверджується Кабінетом Міністрів України за поданням Держкомтелерадіо.

Читайте також: На пікет під облраду вийшов і колектив гезети "Подільські вісті"

Більше про події Хмельниччини читайт