Роман Головатюк кікбоксер з Кам'янеця-Подільського став Чемпіоном Світу

У Боснії і Герцеговині завершився чемпіонат світу з кікбоксингу WAKO

Роман Головатюк  кікбоксер з Кам'янеця-П…

У Сараєво, на Чемпіонаті світу Championship Word WAKO Senior kickboxing 2019, золоту медаль здобув спортсмен з  Кам'янеця-Подільського – Роман Головатюк, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на перс-службу Кам'янець-Подільської міської ради.

В столиці Боснії та Герцеговини розігрували нагороди у трьох з семи розділів кікбоксингу за версією World Association of Kickboxing Organizations,  яка претенду є на входження до програми Олімпіад . У першій частині ЧС-2019 виступили представники з 58-ми країн світу .

Кам'янчанин Роман Головатюк здобув золоту медаль, подолавши спортсменів із Франції, Білорусі та Польщі. Як повідомляє прес-служба ПДАТУ, вперше Головатюк став Чемпіоном Світу з кікбоксингу в найжорсткішому розділі К 1, у найпотужнішій ваговій категорії +91 кг.

У загальному заліку збірна України з кікбоксингу WAKO, яку представляли 24 спортсмени, посіла в Сараєво 4 місце. Попереду лише збірні Росії (1 місце, 55 спорстменів), Сербії (2 місце, 25 спортсменів) та Хорватії (3 місце, 36 спортсменів).

Нагадаємо, що на початку жовтня боксер з Кам'янця-Подільського Степан Грекул став кращим в Україні у вазі до 81 кг.