ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Роботодавці Хмельниччини сплатили цьогоріч майже 700 млн грн внесків на соцстрахування

Сума надходжень ЄСВ склала на 15% більше планованих показників

Depo.
13 березня 2018 15:23
ФОТО: depo.ua

У січні-лютому поточного року роботодавці області відрахували на соціальні потреби майже 700 млн грн єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДФС.

Сума надходження ЄСВ перевищує показники аналогічного періоду минулого року на 159,5 млн грн. До того ж це на 15% або на понад 89,2 мільйона гривень більше від запланованого.

"Кошти єдиного внеску на загальнообов'язкове соціальне страхування спрямовуються на забезпечення соціальних потреб. А це забезпечення фінансування пенсій, захищених соціальних гарантій на випадок безробіття, нещасних випадків чи професійних захворювань та інших виплат," - каже начальник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Сергій Ковальчук.

За його словами, зростання відрахувань спричинене такими факторами, як процес детінізації ринку праці, збільшення кількості суб‘єктів господарювання, які сплачують ЄСВ за найманих працівників, і, відповідно, зростанням кількості самих працюючих.

Нагадаємо, задекларовані подолянами статки цьогоріч зросли на 100 мільйонів гривень.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook