ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Робот Тарас навчить хмельничан надавати першу допомогу

На придбання реанімаційного тренажера з міського бюджету виділили 60 тисяч гривень
Depo.
17 лютого 2016 15:10
ФОТО: depo.ua
Робот Тарас навчить хмельничан надавати першу допомогу
Робот Тарас навчить хмельничан надавати першу допомогу

Як повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на пресс-службу Хмельницької міської ради, придбали  реанімаційний тренажер для Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області.

Робот має усі анатомічні характеристики живої людини. Реанімаційний тренажер дасть можливість практично відпрацювати навики надання першої долікарської допомоги з проведення серцево-легеневої та мозкової реанімації.

"Він має усі анатомічні орієнтири живої людини. Високий рівень наглядності та реалістичності дозволить майстрам виробничого навчання, під час проведення тренінгів, не лише ознайомити слухачів із алгоритмами проведення серцево-легеневої реанімації та непрямого масажу серця, а й набути слухачами практичних навиків порятунку людини в екстремальній ситуації. Завдяки відображенню на екрані монітора та грудині робота усіх дій, що проводяться, слухачі матимуть можливість контролювати їх результативність", - йдеться у повідомленні.

Тренажер працює у навчальному режимі для відпрацювання окремих елементів реанімації. Крім того, запрограмовано чотири тестових режими, в залежності від кількості тих, хто надає допомогу.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та