Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний

Мери міст Хмельниччини багаті землею, грошима, а хто просто дітьми
Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний
Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний

Мери Хмельниччини, як з'ясувало Depo.Хмельницький, живуть набагато скромніше нардепів.

Ми "відсортували" їхні статки у порядку зростання.

Олександр Симчишин

Родзинкою Хмельниччини є її мер обласного центру Олександр Симчишин. У хмельницького міського голови немає власного житла, проте в родині виховують трійко синів.

В декларації сім'ї мера не вказано жодної квартири чи будинку, окрім земельної ділянки  в місті в 600 квадратів та незавершений дачний будинок загальною площею 169 метрів квадратних.

Сукупний дохід сімейства складався з допомоги по безробіттю, зарплати, допомоги по догляду за дитиною і навіть кредиту. Загалом – 131 тисяча гривень.

Микола Мельничук

Не вразив статками і мер Старокостянтинова. Декларація Миколи Мельничука зовсім "скупенька". Очільник міста торік заробив чуть більше 200 тисяч гивень.

Родина  теж "скромна" – він і дружина. За рік вони вкупі заробили 200 341 гривню. При тому, 147 тисяч заробив сам мер.

Подружжя має ВАЗ 2108 1987 року випуску, а також квартиру в Староконстянтинові площею майже 40 квадратів і 24 метрів квадратних гараж.

Ось і вся декларація.

Михайло Полодюк

Родина шепетівського мера жила на 10 тисяч гривень на місяць.

Його родина з двох осіб заробила торік 122 672 гривень. З нерухомого майна нажило подружжя квартиру в Шепетівці в 53 квадрати, хату там же чуть меншим метражем, гараж та сім соток землі. Пересуваються Полодюки автівками - "ГАЗ" 1992 року випуску та "Wartburg" 1989 року.

З невеликими відсотками, очільник Шепетівки та його дружина мають корпоративні права у  ТОВ "Контакт партнер" та Колективне спец. БМУ.

Михайло Сімашкевич

Очільник найтуристичнішого міста Хмельниччини Кам'янця-Подільського за декларацією живе досить скромно. Родина кам'янецького мера включає лише дружину – Аллу. На двох вони торік заробили 330 498 гривень, приблизно порівну.

З нерухомості у них квартира в Хмельницькому – 106 квадратів, житловий будинок в Довжку на 17 квадратних метрів та там же земельна ділянка трохи менше гектара.

Мають дві машини: "Шкода" 2013 року випуску та "ГАЗ" 1954, та два мотоцикли – "JAWA" 1975 року та "ИЖ" 1952 року. Схоже, полюбляють раритерний автотранспорт.

Олександр Супрунюк

А ось в родині нетішинського мера, яка заробила торік 1 115 116 гривень,  левова частка заробітку належть дружині від підприємницької діяльності. Їх статки найбільші з-поміж родин градоначальників.

Сам мер зберігає готівкою майже чверть мільйона гривень та володіє й п'ятьма нежитловими приміщення і величезним магазином.

У подружжя є корпоративні правава у приватному підприємстві "Укрінкомбуд" та Сільськогосподарському виробничому кооперативі "Славутич".

Мають і шість земельних ділянок в загальному на майже 11 гектарів.

З-поміж інших статків - квартира в Нетішині – 96 квадратних метрів, дачний будинок майже на 270 квадратів, нежитлові приміщення – в Славуті – 173 квадрати, в Нетішині – 8, 156, 151, 426, а також магазин в Нетішині на 3886 квадратних метрів.

Василь Сидор

Славутський градоначальник  задекларував лише готівки в мільйон 250 тисяч гривень в різній валюті.

У його родині значаться дружина і син.  Родинний дохід, згідно з декларацією дорівнює  352 728 гривень.

А от "годувальницею" в родині козака Василя Сидора є дружина. Декларація свідчить, що він  "необтяжений" нерухомістю.

Подружжя має по одній квартирі в Славуті і Нетішині, метражем відповідно 58 та 90 квадратів та два гаражі у цих же містах.

Volkswagen 2011 року випуску зареєстрований на дружину - Марину Селіхову.

Майже 40 тисяч доларів є в родині Василя Сидора та трохи більше 240 тисяч гривень готівкою.

Є очільник Славути і керівником місцевого осередку МГО КЗ "Славутська паланка Міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке". 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та