Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний

Мери міст Хмельниччини багаті землею, грошима, а хто просто дітьми
Depo.
4 листопада 2016 11:16
ФОТО: depo.ua
Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний
Різношерстні градоначальники Хмельниччини, або Хто на що здатний

Мери Хмельниччини, як з'ясувало Depo.Хмельницький, живуть набагато скромніше нардепів.

Ми "відсортували" їхні статки у порядку зростання.

Олександр Симчишин

Родзинкою Хмельниччини є її мер обласного центру Олександр Симчишин. У хмельницького міського голови немає власного житла, проте в родині виховують трійко синів.

В декларації сім'ї мера не вказано жодної квартири чи будинку, окрім земельної ділянки  в місті в 600 квадратів та незавершений дачний будинок загальною площею 169 метрів квадратних.

Сукупний дохід сімейства складався з допомоги по безробіттю, зарплати, допомоги по догляду за дитиною і навіть кредиту. Загалом – 131 тисяча гривень.

Микола Мельничук

Не вразив статками і мер Старокостянтинова. Декларація Миколи Мельничука зовсім "скупенька". Очільник міста торік заробив чуть більше 200 тисяч гивень.

Родина  теж "скромна" – він і дружина. За рік вони вкупі заробили 200 341 гривню. При тому, 147 тисяч заробив сам мер.

Подружжя має ВАЗ 2108 1987 року випуску, а також квартиру в Староконстянтинові площею майже 40 квадратів і 24 метрів квадратних гараж.

Ось і вся декларація.

Михайло Полодюк

Родина шепетівського мера жила на 10 тисяч гривень на місяць.

Його родина з двох осіб заробила торік 122 672 гривень. З нерухомого майна нажило подружжя квартиру в Шепетівці в 53 квадрати, хату там же чуть меншим метражем, гараж та сім соток землі. Пересуваються Полодюки автівками - "ГАЗ" 1992 року випуску та "Wartburg" 1989 року.

З невеликими відсотками, очільник Шепетівки та його дружина мають корпоративні права у  ТОВ "Контакт партнер" та Колективне спец. БМУ.

Михайло Сімашкевич

Очільник найтуристичнішого міста Хмельниччини Кам'янця-Подільського за декларацією живе досить скромно. Родина кам'янецького мера включає лише дружину – Аллу. На двох вони торік заробили 330 498 гривень, приблизно порівну.

З нерухомості у них квартира в Хмельницькому – 106 квадратів, житловий будинок в Довжку на 17 квадратних метрів та там же земельна ділянка трохи менше гектара.

Мають дві машини: "Шкода" 2013 року випуску та "ГАЗ" 1954, та два мотоцикли – "JAWA" 1975 року та "ИЖ" 1952 року. Схоже, полюбляють раритерний автотранспорт.

Олександр Супрунюк

А ось в родині нетішинського мера, яка заробила торік 1 115 116 гривень,  левова частка заробітку належть дружині від підприємницької діяльності. Їх статки найбільші з-поміж родин градоначальників.

Сам мер зберігає готівкою майже чверть мільйона гривень та володіє й п'ятьма нежитловими приміщення і величезним магазином.

У подружжя є корпоративні правава у приватному підприємстві "Укрінкомбуд" та Сільськогосподарському виробничому кооперативі "Славутич".

Мають і шість земельних ділянок в загальному на майже 11 гектарів.

З-поміж інших статків - квартира в Нетішині – 96 квадратних метрів, дачний будинок майже на 270 квадратів, нежитлові приміщення – в Славуті – 173 квадрати, в Нетішині – 8, 156, 151, 426, а також магазин в Нетішині на 3886 квадратних метрів.

Василь Сидор

Славутський градоначальник  задекларував лише готівки в мільйон 250 тисяч гривень в різній валюті.

У його родині значаться дружина і син.  Родинний дохід, згідно з декларацією дорівнює  352 728 гривень.

А от "годувальницею" в родині козака Василя Сидора є дружина. Декларація свідчить, що він  "необтяжений" нерухомістю.

Подружжя має по одній квартирі в Славуті і Нетішині, метражем відповідно 58 та 90 квадратів та два гаражі у цих же містах.

Volkswagen 2011 року випуску зареєстрований на дружину - Марину Селіхову.

Майже 40 тисяч доларів є в родині Василя Сидора та трохи більше 240 тисяч гривень готівкою.

Є очільник Славути і керівником місцевого осередку МГО КЗ "Славутська паланка Міжнародної громадської організації "Козацтво Запорозьке". 

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та