ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Рік на комунальні роздуми дає містянам новий закон

ЖЕКи ліквідовуються на їх місце прийде ініціатива самих мешканців
Depo.
2 липня 2015 11:23
ФОТО: depo.ua
Рік на комунальні роздуми дає містянам новий закон
Рік на комунальні роздуми дає містянам новий закон

Жителям міст доведеться вибирати - або ОСББ, або керівник від міськради. ЖЕКи впродовж року ліквідують, повідомляє Хмельницький.depo.ua.

З початком липня існування ЖЕКів поволі скасовується. Відтепер жителі багатоповерхівок мусять або створювати ОСББ чи щось на кшталт того, або підпорядковуватись керівнику будинку, якого призначить міська влада.

“Люди самі мусять бути господярами свого будинку. За певний час жителі будинку повинні визначитися, як цей будинок буде управлятися. Якщо ж не дійдуть ніякої згоди – місцева влада сама призначить якогось управляючого”, - каже голова правління Хмельницької асоціації ОСББ Юрій Хмельницький.

“Нічого страшного в цьому немає. Кошти, які раніши йшли на ЖЕК, тепер спрямовуватимуться на конкретний будинок. Правда треба шукати ініціативних людей, які б хотіли цим займатися. Таких, за нашою практикою, на жаль, небагато”, - говорить начальник управління ЖКГ м. Хмельницького Віктор Чапайда.

Як будуть обслуговуватися житлові приміщення і що це реально десть ніодин чиновник не прогнозує. Проте схоже, люди більш пильно берегтимуть свої помешкання, прибудинкові території та під’їзди.

Більше новин про життя Хмельниччини читайте на Хмельницький.depo.ua