Рік іспитового терміну отримала листоноша з Тернопільщини, що привласнила чужі гроші

Жінка шляхом підроблення та використання офіційного документа привласнила чотири тисячі гривень

Засуджено листоношу, що підробила підпис та привласнила гроші, виділені малозабезпеченій особі, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служба прокуратури області.

Кременецькою місцевою прокуратурою здійснювалось процесуальне керівництво і підтримано державне обвинувачення у кримінальному провадженні щодо працівниці одного з відділень зв’язку Лановецького району Тернопільської області, яка шляхом підроблення та використання офіційного документа привласнила гроші малозабезпеченої особи.

Вcтановлено, що листоноша сфальсифікувала підпис одержувача у платіжній відомості про отримання грошової виплати у сумі близько 4000 грн на тверде паливо, призначених потерпілій управлінням соцзахисту, як малозабезпеченій та привласнила її гроші.

Отож, працівниця зв’язку вчинила кримінальні правопорушення, передбачені ч.1 ст.191 КК України - привласнення чужого майна, яке було їй ввірене, ч.1 ст.358 КК України - підроблення офіційного документа, та ч.4 ст.358 КК України - використання завідомо підробленого документа.

Суд, погодившись із позицією прокурора, визнав обвинувачену винною та призначив їй остаточне покарання за сукупністю злочинів у виді 1,5 року позбавлення волі, з встановленням іспитового строку тривалістю рік.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький