Рейтинг голів ОДА: Лозовий поки не здолав обвал промисловості, але "витягнув" будівельну галузь

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий за підсумками діялності у першому півріччі посів 15 місце рейтингу губернаторів. Втім, не слід забувати про те, що Лозовий приступив до виконання обов'язків порівняно недавно

"ДС" підвела підсумки розвитку регіонів у першому півріччі та склала рейтинг очільників областей, з'ясувавши хто і що не робить для виходу з кризи, передає Depo.Хмельницький.

Хмельницька область в першому півріччі посіла передостаннє місце за динамікою промисловості (падіння на 6,6%) і за припливом прямих іноземних інвестицій - як в абсолютних цифрах (всього лише $ 208 тис.), Так і в перерахунку на душу населення ($ 0,16 на одного жителя , що в 182 рази менше, ніж в середньому по Україні).

Також Хмельниччина на четвертому місці знизу по динаміці реалізованих нефінансових послуг, на п'ятому знизу - по динаміці освоєних капітальних інвестицій, по зростанню обороту роздрібної торгівлі і за обсягом експорту товарів і послуг на душу населення. Втім, по динаміці експорту область увійшла до трійки лідерів (зростання на 49,4%, зокрема, по товарам - на 50,6%, по послугах - на 19,3%). Також Хмельниччина в трійці регіонів з найнижчим рівнем заборгованості із зарплати на одного штатного працівника.

Ці результати лише в малому ступені можна приписати голову Хмельницької ОДА Вадиму Лозовому (-26,5 бала) - цю посаду він займає з 19 травня, змінивши Олександра Корнійчука. Якщо ж говорити про зрушення, що відбулися вже при Лозовому, то варто згадати поліпшення показників будівельної галузі.

У першому кварталі будівельна продукція Хмельниччини скоротилася на 1,3% в порівнянні з аналогічним періодом 2017 р За підсумками півріччя - збільшилася на 12,8%, за підсумками семи місяців - вже на 26,5%, так що область піднялася за цим критерієм на шосте і потім на третє місце відповідно. За обсягом виконаних будівельних робіт на душу населення область за цей же час перемістилася з восьмого місця знизу на десяте місце зверху.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький