ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ревізори Хмельниччини забезпечили відшкодування втрат на суму понад 18 млн грн

За порушення 28 посадовців притягнули до адмінвідповідальності, 13 - до дисциплінарної та матеріальної, у тому числі із займаних посад звільнили 3 людини

Depo.
6 грудня 2018 10:26
ФОТО: depo.ua

За результатами ревізій впродовж січня-листопада поточного року, які проводили фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області, виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,4 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією "Урядового порталу".

Уже відшкодували втрати на суму 18,5 млн грн, зокрема, порушники фінансової дисципліни повернули до бюджетів усіх рівнів понад 3 млн грн.

Неефективні управлінські дії і ризикові операції призвели до упущених вигод (неотриманих доходів) та непродуктивних (зайвих) витрат на суму 95,7 млн грн, також виявлено порушень законодавства, наслідком яких стали втрати фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 0,6 млн гривень. За їх результатами надано 115 пропозицій, 43 з них виконано об'єктами контролю. Крім того, усунуто порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 0,3 млн гривень.

До установ та організацій, у яких виявлено порушення, застосовано 82 фінансові санкції у вигляді попередження про неналежне виконання бюджетного законодавства, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень розпорядникам бюджетних коштів.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано 2 інформації про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму 4,1 млн грн.

За порушення законодавства 28 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 13 – до дисциплінарної та матеріальної (у тому числі із займаних посад звільнено 3 особи).

Матеріали 27 ревізій та 5 аудиторських звітів передано правоохоронним органам для відповідного реагування. За результатами їх розгляду розпочато 20 досудових розслідувань, вручено 6 повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 2 адмінпротоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних із корупцією.

Нагадаємо, впродовж січня-жовтня поточного року виявлено втрат матеріальних та фінансових ресурсів на загальну суму 24,4 млн грн.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook