RespublicaFEST-2018 розпочав продаж квитків, а місце проведення тримають в таємниці

Атмосферний фестиваль музики і стріт-арту відбудеться  31 серпня - 2 вересня 

Наступного року RespublicaFEST міняє концепцію, та обіцяє стати ще більш концептуальним і різноманітним, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на Concert.ua.

Мікс різноманітної музики, мистецьких проектів, освітніх панелей і програм міжнародного обміну зробили фестиваль місцем зустрічі і спілкування для молоді.

Публіці знову обіцяють незабутні музичні враження і відпочинок, а музиканти і арт-менеджери зможуть отримати шанс налагодити міжнародне співробітництво з безліччю партнерів фестивалю.

Місце проведення і лайн-ап RespublicaFEST 2018 поки тримається в таємниці. Але організатори обіцяють, що локація, як завжди, буде вкрай барвистою і по-своєму унікальною.

Тільки для найвідданіших шанувальників організатори випустили обмежену кількість квитків на всі дні фестивалю. Вартість квитків - 400 гривень.

Нагадаємо, цьогоріч фестиваль відбувся у перші вересневі вихідні. Тоді ж організатори повідомили, що змінюють локацію його проведення, і цілком можливо, що й навіть місто. Точно відомо було лише те, що фестиваль перетвориться на великий опен-ейр.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький