ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На ремонт Кам'янецького будинку культури знов виділили 400 тисяч гривень

Реконструкція БК цьогоріч продовжиться
Depo.
9 лютого 2016 14:13
ФОТО: depo.ua
На ремонт Кам
На ремонт Кам'янецького будинку культури знов виділили 400 тисяч гривень

У листопаді минулого року Depo.Хмельницький розповідав про ремонтні роботи по відновленню міського будинку культури у Кам'янці-Подільському, який ледь не згорів дотла в 2013 році.

Тоді директор Департаменту гуманітарної політики міськради Альона Кузема сказала, що відновлювальні роботи завершать до кінця 2015 року, використавши на це біля двох мільйонів гривень.

Ремонт затягнувся, і коли завершиться - невідомо. Депутати на сьогоднішній сесії проголосували, щоб чотириста тисяч гривень знову виділити на реконструкцію.

На запит до міського голови Михайла Сімашкевича в місцеві ЗМІ надійшла відповідь про те, що, виявляється та сума (майже два мільйона гривень), що виділялася раніше - це лише 14 відсотків від потреби коштів на реставрацію культурного закладу.

Тож коли завершаться роботи - хтозна.

Тим часом, на меті "фестивального" 2016 року було заплановано танцювальний захід "Радея-Dance", котрий у Кам’яні організовується не вперше. Але, як зізнаються організатори, пройде фестиваль у РЦКіМ "Розмай".

А от театральний фестиваль "Avant-premiere", який цьогоріч мав стати дебютним, доведеться відкласти на невизначений термін.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп ВКонтакті та