UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Ремонт другого енергоблока ХАЕС: Що відбувається

На другому енергоблоці Хмельницької АЕС тривають ремонтно-модернізаційні роботи

Ремонт другого енергоблока ХАЕС: Що відб…

З 29 серпня цього року на другому енергоблоці Хмельницької АЕС триває планово-попереджувальний ремонт, передає Depo.Хмельницький з посиланням на пресслужбу ХАЕС.

Серед основних робіт до яких залучено персонал електричного цеху у рамках ремонту: ремонт генератора, електротехнічного обладнання, обладнання каналів систем безпеки, відкритого розподільчого пристрою 330 і 750 кВ.

За словами заступника начальника електричного цеху з експлуатації Сергія Харкуна, значний обсяг робіт персонал підрозділу виконує і згідно з К(з)ПБ, що охоплює низку заходів з реконструкції та модернізації обладнання. Зокрема, модернізацію схем релейного захисту і автоматики систем живлення власних потреб, розподільчих пристроїв, силових і керуючих гермопроходок через контаймент реакторного відділення, систем автоматичної пожежної сигналізації в приміщенні турбінного відділення, систем збудження генератора.

На даному етапі тривають ремонтно-модернізаційні роботи на третьому каналі системи безпеки, виконання яких здійснюватиметься на секціях 6 та 0.4 кВ, що потребує значних затрат часу та людських ресурсів. Планується також замінити акумуляторні батареї 2 та 3 каналів систем безпеки та системи управління захисту реактора.

"Персонал електричного цеху готовий до виконання поставлених завдань, має досвід впровадження аналогічних заходів К(з)ПБ на першому енергоблоці Хмельницької АЕС та вчиться експлуатувати нове обладнання паралельно із його введенням", - констатував Сергій Харкун.

Нагадаємо, ремонтні роботи планується здійснити протягом 198 діб. Така тривалість планового поточного ремонту обумовлена реалізацією низки заходів Комплексної зведеної програми підвищення безпеки (К(з)ПБ) енергоблоків АЕС України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"