ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ректор НАДПСУ потрапив у Книгу Пошани Хмельницького національного університету

Олега Шинкарука вшанували колеги за вагомий внесок у розбудову ХНУ та розвиток науки

 

 

 

 

 

Depo.
13 жовтня 2018 19:24
ФОТО: depo.ua

Ім'я ректора Національної академії Держприкордонслужби України занесли до Книги Пошани Хмельницького національного університету, передає Depo.Хмельницький.

Книга Пошани - це прояв глибокої поваги щодо досягнень осіб, які внесли вагомий вклад у розбудову науки. Крім того, це є історичний документ, реліквія, яка шанується і дбайливо зберігається в музеї Хмельницького національного університету.

12 жовтня 2018 року за вагомий внесок у розбудову Хмельницького національного університету та розвиток науки ім'я ректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького генерал-майора Олега Шинкарука занесли до Книги Пошани вишу.

Олег Миколайович Шинкарук заслужений працівник освіти України, академік Академії наук прикладної радіоелектроніки, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри радіотехніки ХНУ (2002-2013 рр.), проректор з науково-педагогічної роботи ХНУ (2013-2014 рр.), ректор Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Він є автором двох деклараційних патентів на корисні моделі, опублікував три монографії та, у фахових виданнях, близько сорока наукових праць, вісім навчальних і навчально-методичних посібників, брав безпосередньо участь в підготовці 12-ти кандидатів і 2-х докторів наук.
Нагороджений десятьма медалями, Почесною грамотою МОН України, знаком "Відмінник освіти України".

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook