На Хмельниччині радянських назв позбудуться 13 сіл та одне селище

14 населених пунктів Хмельниччини підпадають під декомунізацію

Наприкінці травня вступили у дію "декомунізаційні закони", згідно яких в Україні перейменуванню підлягають 878 населених пунктів. Про це повідомляє Хмельницький.depo.ua, з посиланням на інформаційно-аналітичний центр Info-Light.

Втілення їх у життя означає, що Україна нарешті безповоротно пориває з болючим радянським тоталітарним минулим.

Мапа країни буде позбавлена тоталітарної символіки у назвах та пам'ятниках, а доступ до документів про репресії та злочини проти людства і людяності буде повністю відкрито.

На Хмельничині, відповідно до інтерактивної карти, створеної на основі моніторингових даних Українського інституту національної пам'яті, перейменуванню підлягають 13 сіл та одне селище.

Це - села Ленінське (Чемеровецький район), Петрівське (Дунаєвецький район), Жовтневе (Кам'янець-Подільський), Радянське (Деражнянський), Червона Зірка (Хмельницький район), Петрівське (Старосинявський район), Петрівське (Волочиський район), Ленінське (Теофіпольський район), Жовтневе (Волочиський район), Чапаєвка (Красилівський район), Жовтневе (Красилівський район), Ленінське (Старокостянтинівський район), Радгоспне (Полонський район) і селище Комунар (Новоушицький район).

Варто також зазначити, що на теренах нашого краю процес очищення від комуністичної спадщини стартував ще задовго до підписання Президентом пакету антикомуністичних законів.

Більше про відмову від пережитків комунізму читайте на khm.depo.ua

 

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький