ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Радник Міністра юстиції України перебуває з робочим візитом на Хмельниччині

Мета приїзду - інспектування органів юстиції
Depo.
18 серпня 2015 12:42
ФОТО: depo.ua
Радник Міністра юстиції України  перебуває з робочим візитом на Хмельниччині
Радник Міністра юстиції України перебуває з робочим візитом на Хмельниччині

Ігор Алексєєв уже встиг побувати у хмельницькому ЦНАПі, планує відвідати Центри у Кам'янці-Подільському та Старокостянтинові, повідомляє Depo.Хмельницький із посиланням на прес-службу юстиції.

"Мета мого приїзду - інспектування в області органів юстиції, зокрема те, як вони впроваджують урядові ініціативи, які реалізовуються по всій країні."- говорить радник Міністра юстиції.

За словами Ігоря Алексєєва, залежно від регіону, ЦНАП об'єднує в собі понад сотню послуг і місцева влада сама зацікавлена, щоб реалізовувати ці ініціативи на місцях, адже всі кошти, в умовах децентралізації, ітимуть не в державний бюджет, а в місцевий.

"Фінансові ресурси залишатимуться на місцях. Це якраз мотивація працювати якісніше. Орієнтовно, після того, як функції Міністерства передадуться місцевій владі, Хмельниччина в рік отримає близько 70 мільйонів від роботи ЦНАПів", - каже Ігор Алексєєв. Проте, як зауважує начальник управління юстиції в Хмельницькій області Віктор Худняк, у місті ЦНАП, на жаль, не ідеальний. Зокрема, не до кінця інтегровані послуги міграційної служби, через це черги, окрім того, приміщення - замале.

Як відзначає Ігор Алексєєв, перебуваючи на Хмельниччині, він має також перевірити, як працюють центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У нашій області таких чотири: Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Старокостянтинівський та Шепетівський.

Більше про візити до Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький.