ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Протягом першого півріччя медики області надали допомогу сотням АТОшників та переселенців

З початку АТО до закладів охорони здоров'я Хмельницької області звернулось 255 військовослужбовців та добровольців, якім надано медичну допомогу, з них 190 госпіталізовано та 9 прооперовано
Depo.
24 липня 2015 11:59
ФОТО: depo.ua
Протягом першого півріччя медики області надали допомогу сотням АТОшників та переселенців
Протягом першого півріччя медики області надали допомогу сотням АТОшників та переселенців

Як повідомили Хмельницький.depo.ua у обласному центрі здоров'я, з початку року медиками області зроблено чимало для захисників країни.

Розроблено "Дорожню карту для військовослужбовців та інших учасників АТО в східних областях України щодо надання медичної допомоги у Хмельницькій області". Координація роботи з лікування та реабілітації учасників АТО покладена на обласний госпіталь ветеранів війни.

Рішенням квітневої сесії обласної ради затверджена обласна програма соціальної підтримки осіб, які беруть (брали) участь в АТО, та членів їх сімей, які зареєстровані в області на 2015-2016 роки.

Обласною МСЕК оглянуто 30 військовослужбовців ЗСУ та 3 військовослужбовців Національної Гвардії України, з них 8 військовослужбовцям встановлена група інвалідності, 25 встановлено частку втрати працездатності та 8 визначено потребу у забезпечення виробами медичного призначення та санаторно-курортному лікуванні.
Також до ЛПЗ області звернулись 424 громадянина, які прибули з АРК та 3454 громадянина, в т.ч. 1859 осіб з Донецької та 1595 осіб з Луганської області. На сьогодні з їх числа на обліку перебуває 59 вагітних (39 вже народили). За показами організовано стаціонарне лікування 482 пацієнтам та амбулаторне - 981 та проведено майже 4 тисячі медичних оглядів і консультацій.

За оперативними даними в області проживає 163 переселенців, які потребують забезпечення лікарськими засобами та виробами медичного призначення в рамках державних програм.

Більше про медицину в краї читайте на khm.depo.ua