Просто клад: У Хмельницьке СІЗО в оселедцях прислали валюту, дорогоцінності і не лише (ФОТО)
Співробітники установи вкотре попередили потрапляння до охоронюваної зони значної кількості заборонених предметів
- Хмельницький
-
20 лютого 2019 11:13

Про це інформують в державній установі "Хмельницький слідчий ізолятор", передає Depo.Хмельницький.
Співробітники установи попередили потрапляння до охоронюваної зони значної кількості заборонених предметів.
Так, 19 лютого близько 16:25 під час догляду співробітниками установи вмісту посилки, що надійшла з села Олександря Рівненської області на ім'я ув'язненого виявили та вилучили 200 грам сухих дріжджів, навушники до мобільного телефону, срібний хрестик із ланцюжком, гроші в сумі 2000 грн купюрами номіналом 200 гривень, 500 доларів США купюрами номіналом в 100,50,20,10 та 5 доларів США, які були заховані в середині оселедців.
За даним фактом співробітники установи проводять оформлення та направлятимуть до суду матеріали за ознаками вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст.188 КУпАП - незаконна передача заборонених предметів особам, яких тримають у слідчих ізоляторах, установах виконання покарань.
Відповідальність за таке порушення передбачає попередження або накладення штрафу до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян із конфіскацією заборонених предметів.
Нагадаємо, днями жителька Старокостянтинова намагалася прислати в Хмельницьке СІЗО у пакеті з цукром телефон і дріжджі.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 10:20Кросівки Autry – спортивне взуття як символ американських цінностей та культури Актуально
- 22:45У Хмельницькому виші готуватимуть капеланів
- 21:31Готували теракти проти військових на Хмельниччині та Дніпровщині: Затримали двох агенток рф (ФОТО) ФОТО
- 21:18Зеленський назвав країни, з якими першими застосують норми про множинне громадянство
- 10:19У Старокостянтинові п'яний священник до смерті побив чоловіка на території монастиря
- 22:43На Хмельниччині настоятелю монастиря УПЦ МП повідомили про підозру у побитті військового до смерті
- 12:55 Як протидіяти новому штаму коронавірусу: Українські вірусологи поділилися результатами досліджень Новини компаній
- 10:10На Хмельниччині вночі збили крилату ракету та кілька БпЛА
- 16:45ВАКС залишив під вартою ексочільницю Хмельницької МСЕК Тетяну Крупу, у якої знайшли майже $6 млн готівкою
- 09:02"УЗ" змінює розклад поїздів у 8 областях (СПИСОК)
- 14:28Синоптики уже сьогодні прогнозують погіршення погоди
- 12:00 Напередодні переговорів Зеленський-Трамп. Логіка сторін
- 08:40 Зустріч Трампа і Путіна: Чого так і не сталося
- 11:24У Хмельницькому правоохоронець побив затриманого, що був у кайданках
- 08:52У Хмельницькому змінили правила руху громадського транспорту під час повітряної тривоги
- 14:16Підтримка супутникового зв'язку в iPhone 17: де вона стане в нагоді Інновації
- 14:10Воротарські рукавиці adidas: перемагайте зі стилем та затишком! Актуально
- 11:11Смертоносна ДТП: На Хмельниччині загинули 5 людей
- 23:35 Українців чекають зміни у нарахуванні пенсій