Прокурори Тернопільщини домоглися скасування незаконних постанов суду

На Тернопільщині за апеляційними скаргами прокурорів скасовано три незаконні постанови судів про притягнення осіб до адміністративної відповідальності

Про це інформує прокуратура Тернопільщини, передає Depo.Тернопіль

Тернопільським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу Кременецької місцевої прокуратури та скасовано постанову Шумського районного суду, якою на порушника накладено адміністративне стягнення у виді 120 годин суспільно корисних робіт, оскільки на час складання протоколу про адміністративне правопорушення була  відсутня заборгованість по сплаті ним аліментів, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців. Також, задоволені відповідні апеляційні скарги Тернопільської місцевої прокуратури.

Встановлені факти порушень закону при виконанні адміністративних стягнень.  

Так, п'ятеро правопорушників відпрацювали адміністративне стягнення  у виді суспільно корисних робіт у повному обсязі, однак комунальним підприємством Шумського району та Піщатинською сільською радою кошти за такі роботи на рахунок органу ДВС вчасно не перераховані. Після  прокурорської перевірки 12 тис. грн потрапили на відповідні рахунки державної виконавчої служби. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький