UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Прокурори Хмельниччини змусили ремонтників взяти на себе гарантійні зобов'язання

Приватник, що провів капремонт, згідно рішення суду, взяв на себе десятирічне зобов'язання якості робіт

Прокурори Хмельниччини змусили ремонтник…

За позовом Старокостянтинівської місцевої прокуратури підрядник взяв на себе зобов’язання упродовж 10 років гарантувати якість проведеного за бюджетні кошти ремонту, повідомили Depo.Хмельницький в облпрокуратурі.

Встановлено, що у серпні минулого року між виконавчим комітетом Старокостянтинівської міської ради та приватним підприємством укладено договір підряду, відповідно до якого суб’єкт господарювання взяв на себе зобов’язання виконати роботи з капітального ремонту приміщень на загальну суму 292 тис грн.

Всупереч вимог законодавства до вказаного правочину не включено умов щодо гарантійного строку якості закінчених робіт. Реагуючи на виявлені порушення, з метою захисту інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з позовами про внесення змін до укладеного договору в частині встановлення гарантійного строку на предмет підряду.

Під час розгляду позову місцевої прокуратури господарським судом Хмельницької області відповідачами внесено зміни до договору, відповідно до яких підрядник взяв на себе зобов’язання гарантувати належну якість та тривалість експлуатації об’єктів будівництва упродовж 10 років.

Нагадаємо, п'ятирічне ув'язнення загрожує секретарю міськради з Хмельниччини за хабар.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook