Прокурори Хмельниччини стали на захист медиків
За позовом прокуратури Хмельницької області поновлено законні інтереси центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
- Хмельницький
-
5 серпня 2020 16:16
Про це Depo.Хмельницький повідомили в облпрокуратурі.
Встановлено, що за результатами публічних торгів один із суб’єктів господарювання зобов’язувався поставити комунальному некомерційному підприємству "Хмельницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Хмельницької обласної ради 26 000 літрів бензину та 14 000 літрів дизельного палива.
У порушення вимог законодавства про публічні закупівлі договірними сторонами кількість предмету закупівлі було безпідставно зменшено.
З метою припинення порушень законних інтересів держави прокуратура області звернулась до суду з позовом про зобов’язання допоставити товар згідно договору про закупівлю товарів за державні кошти.
За результатами розгляду позовної заяви прокуратури області господарським судом міста Києва зобов’язано постачальника за вищевказаним договором купівлі-продажу допоставити центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф 3 860 літрів бензину та 2 110 літрів дизельного палива.
"Завдяки послідовній та принциповій позиції органів прокуратури інтереси держави, а відтак і територіальної громади Хмельницької області, відновлено в повному обсязі", – повідомив виконувач обов’язків начальника управління представництва інтересів держави в суді Валерій Шкадько.
Нагадаємо, сільський голова з Хмельниччини, впійманий на хабарі, отримав підозру особисто від прокурора області.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Хмельницький
Всі новини на одному каналі в Google News
- 12:5714 років за ґратами проведе житель Хмельниччини, який системно ґвалтував двох своїх доньок
- 10:36Судитимуть священника з Хмельниччини, що до смерті забив чоловіка на території монастиря
- 08:44На Хмельниччині вночі працювала ППО. В області введено графіки погодинних відключень
- 12:54На Хмельниччині засудили жінку, що на замовлення РФ підпалила міськраду
- 11:20В Укргідрометцентрі спрогнозували, якою буде погода в Україні у листопаді
- 08:49Пошуково-рятувальна операція на місці вибуху в Хмельницькому завершена, - ДСНС
- 06:51 У Хмельницькому під завалами знайшли тіла двох людей
- 20:14У Хмельницькому під завалами багатоповерхівки все ще шукають жінку (ФОТО) ФОТО
- 17:23 У Хмельницькому обвалилася багатоповерхівка: підозрюють вибух газу Відео
- 12:5829 жовтня Хмельницький буде відключено від водопостачання
- 10:44 Зеленський про старт опалювального сезону: тепло українцям дадуть вже сьогодні
- 08:49В Хмельницькому викрили мережу нелегальних АЗС
- 17:44У "Бакота Хаб" відбулася мистецька резиденція про пам’ять і історію затопленої Бакоти ФОТО
- 13:27Комунальники одного з міст Хмельниччини привласнили мільйон під час проєктування парку відпочинку ФОТО
- 15:27День холостяка – час оновити смартфон Актуально
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
Сектор

